U bent hier: Home › Segnocollectief › Docenten

Docenten van het Segnocollectief

Segnocollectief

Muziekonderwijs voor Berkelland en omstreken

Docententeam: Klik op de naam van de docent voor meer informatie 



 Instrument  Naam docent  E-mailadres  Telefoonnummer
 Dwarsfluit   Gerlien Hilhorst     06-195 448 86
   Stella Mengerink  stella.mengerink@segnocollectief.nl   06-517 326 29
       
 Hobo   Ira Wunnekink     06-251 553 59
       
 Klarinet   Agnes Winters  agnes.winters@segnocollectief.nl  06-233 608 39
   Moniek Schippers  moniek.schippers@segnocollectief.nl  06-195 503 06
       
 Fagot  Stella Mengerink    06-517 326 29
       
 Saxofoon   Marijke Druif    06-152 215 58
       
 Hoorn   Edwin Steggink    06-229 265 73
       
 Trompet   Geert Sprick     06-289 472 18
       
 Trombone Bariton   Hans Schippers     06-543 308 47
       
 Tuba Bariton  Mark ten Breul     06-458 365 20
       
 Slagwerk   Hans Roerdink     06-543 910 50
   Willem Kossink  willemkossink@hotmail.com  06-532 191 74
   Ronny Wolterink    06-290 980 88
       
 Blokfluit   Ester van der Veen    06-134 183 25
       
 Piano   Frank Sterenborg     0545-274 609
 06-305 449 15
   Sylvia Klaverstijn    06-134 779 62
   Annemarie Hilferink  annemarie.hilferink@segnocollectief.nl
 06-230 229 92
       
 Accordeon   Monique Kokkeler    06-410 634 98
       
 Keyboard Frank Sterenborg 
 0545-274 609
 06-305 449 15
       
 Viool & Altviool  Anke Lefferts    0545-478 017
       
 Cello  Hans Vader    06-539 741 23
       
 Zang klassiek  Ineke ter Hedde    06-578 834 80
       
 Zang pop & Musical  Ellis Sportel  ellis.sportel@segnocollectief.nl  06-550 693 30
       
 Oriëntatie  Rosanne Sprick    06-513 527 76
       
 Elektrische gitaar  Niels Ottink  niels.ottink@segnocollectief.nl   06-424 164 85
       
 Basgitaar / Contrabas   Marten Schulp    0545-294 436
       
 Doedelzak  Annemieke van Doesburg    06-137 623 38
       
 Gitaar  Gerard Kroeze    06-146 229 56

  Sollicitaties graag sturen naar
coordinator@segnocollectief.nl


Bestuur / Commissies
Over het Segnocollectief
Docenten
Tarieven
Algemene Lesvoorwaarden
Lesvoorwaarden oriëntatieleerlingen
BeMO Lesvoorwaarden
Leslocaties
Jaarrooster
Aanmeldingsformulier
Oriëntatielessen
Sponsorbrief
Overzicht bestaande sponsoren
Bladmuziek Pop Selections
Evenementenkalender
Evenementenoverzicht
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...